zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert lokale

sortuj
Lokal o pow. 150m2 Ruda Śląska
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Ruda Śląska, Centrum

4 000 | 150 m2
nr oferty: 2530/TRH/LW

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 150m2. Nieruchomość usytuowana jest w centrum miasta na osiedlu mieszkaniowym miasta Ruda Śląska. Lokal 1-kondygnacyjny. Powierzchnia całkowita lokalu to 150m2 i może być podzielona na dwie mniejsze powierzchnie po 75m2. Teren działki na której znajduje się budynek jest w pełni uzbrojony - istniejące przyłącza do budynku:, kanalizacji sanitarnej, gazowe, elektroenergetyczne, telefoniczne, internetowe,telewizji kablowej itp. Budynek wyposażony jest we wszystkie podstawowe instalacje, w tym własne c.o. zasilane z pieca gazowego lub w postaci pompy ciepła. Ze względu na lokalizację w centrum miasta i osiedla mieszkaniowego świetnie nadaje się na gabinety lekarskie,stomatologiczne, salon fryzjerski,gabinety kosmetyczne, sklep spożywczy,cukiernia-piekarnia, kawiarnia,bar,bistro itp lokale usługowe. Lokal na jesień przejdzie termomodernizacje i otrzyma piękną elewację oraz wymienione drzwi i witryny. Po remoncie będzie miał 2 niezależne wejścia. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się: Szkoła, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Banki, Apteki, Sklepy, Basen. Cena: 4000zł netto + media wg. zużycia. Wymagana kaucja zabezpieczająca. We Speak English. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Rafał: 730-829-000, biuro: 786-973-194, e-mail: rafal.chrobok@truhome.eu - nr licencji pośrednika: 24882.

Lokal o pow. 75m2 Ruda Śląska
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Ruda Śląska, Centrum

2 200 | 75 m2
nr oferty: 2531/TRH/LW

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 75m2. Nieruchomość usytuowana jest w centrum miasta na osiedlu mieszkaniowym miasta Ruda Śląska. Lokal 1-kondygnacyjny. Powierzchnia całkowita lokalu to 75m2. Teren działki na której znajduje się budynek jest w pełni uzbrojony - istniejące przyłącza do budynku:, kanalizacji sanitarnej, gazowe, elektroenergetyczne, telefoniczne, internetowe, telewizji kablowej. Budynek wyposażony jest we wszystkie podstawowe instalacje, w tym własne c.o. zasilane z pieca gazowego lub w postaci pompy ciepła. Ze względu na lokalizację w centrum miasta i osiedla mieszkaniowego świetnie nadaje się na gabinety lekarskie,stomatologiczne, salon fryzjerski,gabinety kosmetyczne, sklep spożywczy,cukiernia-piekarnia, kawiarnia, bar, bistro itp. Lokal na jesień przejdzie termomodernizacje i otrzyma piękną elewację oraz wymienione drzwi i witryny. Po remoncie będzie miał 2 niezależne wejścia. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się: Szkoła, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Banki, Apteki, Sklepy, Basen. Cena: 2200zł netto + media wg. zużycia. Wymagana kaucja zabezpieczająca. We Speak English. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Rafał: 730-829-000, biuro: 786-973-194, e-mail: rafal.chrobok@truhome.eu - nr licencji pośrednika: 24882.

Lokal Mikołów Kamionka 1400m2
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Mikołów, Kamionka

3 500 000 | 1400 m2
nr oferty: 1114/TRH/LS

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna zlokalizowana w Mikołowie - Kamionka. Nieruchomość składa się z 2-kondygnacyjnego budynku biurowego o pow. 650m2 oraz hali magazynowej o pow. 750m2 Budynki znajdują są na działce o pow. 5000m2. Dwie bramy wjazdowe przesuwne. Nieruchomość jest atrakcyjnie zlokalizowana, położona bezpośrednio przy drodze krajowej 81, A4 oraz A1. Konstrukcja budynku: Dwie kondygnacje, ławy fundamentowe żelbetowe monolityczne, ściany fundamentowe betonowe z betonu B20 zbrojone, konstrukcja nośna - dwie dwu wspornikowe ramy typu H. Ściany zewnętrzne, - pustaki ceramiczne ocieplone styropianem 10 cm, ściany wewnętrzne - bloczki silikatowe, ściany działowe - cegła kratówka, stolarka okienna - PCV, oraz z profili aluminiowych.Hala magazynowa: Konstrukcja stalowa ocynowana, elewacja - płyty warstwowe 10 cm wypełnione : poliuretan i styropian, dach 15 cm - wypełniony poliuretan i wełna mineralna, bramy segmentowe 4 szt i 2 szt, bramy rolowane, oświetlenie LED , system alarmowy , monitoring, posadzka utwardzana powierzchniowo(nie pylna). Instalacje: Elektryczna, TV, internet, wod-kan, tele-techniczna, C.O. (podłogowe i grzejniki), alarmowa i p-poż, wentylacja grawitacyjna, monitoring (40 kamer), klimatyzacja, rolety wejściowe i okienne. Cena: 3 900.000,00PLN netto + VAT We Speak English. Agent odpowiedzialny za ofertę: Piotr, tel: 503-661-613 / Biuro, tel: 786-973-194, e-mail: biuro@truhome.eu, numer licencji biura: 20664. Zapewniamy obsługę kredytową przy transakcji kupna nieruchomości.