(Symbol 2852/TRH/LW) LOKAL na WYNAJEMKatowice, Józefowiec
Lokal 125m2, Katowice Józefowiec

Przedmiotem oferty najmu jest lokal biurowy o powierzchni 125m2 usytuowany na parterze nowego biurowca. Lokal doskonale nadaje się dla firmy informatycznej, architektonicznej, etc. Do dyspozycji najemcy pozostaje podręczna kuchnia oraz kilka toalet.

Lokal posiada 3 niezależne wejścia.
Pomieszczenia wyposażone są w sieć komputerową z dostępem do internetu, mają klimatyzowane wnętrza wraz z aneksami kuchennymi. W budynku znajdują się dwie sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem multimedialnym, umożliwiające również międzynarodowe spotkania dzięki specjalistycznemu systemowi tłumaczeń z profesjonalną kabiną tłumaczy (do 4 języków równolegle).

Najemcom oferujemy 60 strzeżonych miejsc parkingowych, natomiast dla odwiedzających gości niezależny parking. Budynek monitorowany i ochraniany całodobowo wraz z obsługą recepcji. Dysponujemy również specjalnie wydzielonymi pomieszczeniami przeznaczonymi pod archiwum. Pomieszczenia wyposażone są w profesjonalną sieć logiczną. Do budynku wprowadzono złącze o wysokich przepustowościach - światłowód, co pozwala w pełni wykorzystać szybkość przesyłu danych oferowaną przez dostawców. Proponujemy Państwu lokale spełniające wymagania firm chcących swoim pracownikom i klientom zapewnić bardzo dobre warunki pracy, w profesjonalnie zarządzanym budynku, z dbającą i uprzejmą obsługą. Budynek (wraz z windą, toaletami) spełnia również kryteria przyjazności wobec osób niepełnosprawnych.

Cena: 35zł/m2 netto + 13zł/m2 netto koszty administracyjne wraz z mediami(ogrzewanie, prąd, woda, ochrona budynku itp.).

We Speak English. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Agent odpowiedzialny za ofertę: Rafał: 730-829-000, biuro: 786-973-194, e-mail: rafal.chrobok@truhome.eu - nr licencji pośrednika: 24882. 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
2852/TRH/LW
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
4 375 PLN
Cena za
MIESIĄC
Cena za m2
35 PLN
Cena negocjowana
Kraj
POLSKA
Województwo
ŚLĄSKIE
Powiat
Katowice
Gmina
Katowice
Miejscowość
Katowice
Dzielnica - osiedle
Józefowiec
Powierzchnia całkowita
125 m2
Rodzaj lokalu użytkowego
BIUROWY, HANDLOWO-USŁUGOWY
Typ lokalu/umiejscowienie
LOKAL W ZABUDOWIE
Rodzaj budynku
BIUROWIEC
Standard
BARDZO DOBRY
Stan budynku
BARDZO DOBRY
Liczba łazienek
4
Liczba WC
4
Piętro
parter
Liczba pięter
3
Liczba pomieszczeń
6
Stan instalacji
PO WYMIANIE
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Rodzaj kanalizacji
MIEJSKA
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Uciążliwość okolicy
CICHE
Klimatyzacja
Alarm
Monitoring
Drzwi antywłamaniowe
Okna antywłamaniowe
Rodzaj okien
PLASTIKOWE
Czy jest KW
Licznik prądu
Wodomierz
Liczba miejsc parkingowych
5
Pomieszczenie gospodarcze
Witryna
Nr Licencji
20664
Dotychczasowe użytkowanie
BIUROWE
Uciążliwości i ograniczenia
BRAK UCIĄŻLIWOŚCI

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Rafał Chrobok

Zapytaj o ofertę