zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert lokale na wynajem

sortuj
Lokal 125m2, Katowice Józefowiec
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Katowice, Józefowiec

4 375 | 125 m2
nr oferty: 2852/TRH/LW

Przedmiotem oferty najmu jest lokal biurowy o powierzchni 125m2 usytuowany na parterze nowego biurowca. Lokal doskonale nadaje się dla firmy informatycznej, architektonicznej, etc. Do dyspozycji najemcy pozostaje podręczna kuchnia oraz kilka toalet. Lokal posiada 3 niezależne wejścia. Pomieszczenia wyposażone są w sieć komputerową z dostępem do internetu, mają klimatyzowane wnętrza wraz z aneksami kuchennymi. W budynku znajdują się dwie sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem multimedialnym, umożliwiające również międzynarodowe spotkania dzięki specjalistycznemu systemowi tłumaczeń z profesjonalną kabiną tłumaczy (do 4 języków równolegle). Najemcom oferujemy 60 strzeżonych miejsc parkingowych, natomiast dla odwiedzających gości niezależny parking. Budynek monitorowany i ochraniany całodobowo wraz z obsługą recepcji. Dysponujemy również specjalnie wydzielonymi pomieszczeniami przeznaczonymi pod archiwum. Pomieszczenia wyposażone są w profesjonalną sieć logiczną. Do budynku wprowadzono złącze o wysokich przepustowościach - światłowód, co pozwala w pełni wykorzystać szybkość przesyłu danych oferowaną przez dostawców. Proponujemy Państwu lokale spełniające wymagania firm chcących swoim pracownikom i klientom zapewnić bardzo dobre warunki pracy, w profesjonalnie zarządzanym budynku, z dbającą i uprzejmą obsługą. Budynek (wraz z windą, toaletami) spełnia również kryteria przyjazności wobec osób niepełnosprawnych. Cena: 35zł/m2 netto + 13zł/m2 netto koszty administracyjne wraz z mediami(ogrzewanie, prąd, woda, ochrona budynku itp.). We Speak English. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Rafał: 730-829-000, biuro: 786-973-194, e-mail: rafal.chrobok@truhome.eu - nr licencji pośrednika: 24882.

Warsztat / Lokal 700m2 Katowice Dąbrówka Mała
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Katowice, Dąbrówka Mała

11 000 | 700 m2
nr oferty: 2839/TRH/LW

Obiekt ekspozycyjno - biurowo - serwisowy o łącznej powierzchni ok 700m2, piętrowy. Posadowiony na zagospodarowanej i wybrukowanej działce o powierzchni 3200m2. Na parterze znajduje się przestronna części ekspozycyjna (ok 100m2), pomieszczenia biurowe, kotłownia, magazyn oraz serwis samochodowy (dwie hale po ok 150m2 - po 3 stanowiska naprawcze każda) z przyległymi pomieszczeniami socjalnymi (szatnia z toaletą i umywalkami, oraz pomieszczenie biurowe dla kierownika hali). Na piętrze znajdują się: - przestronna poczekalnia dla klientów - powierzchnia handlowa z przyległym magazynem - pomieszczenie konferencyjne - przechodnie biuro (sekretariat) - pomieszczenie socjalne, wyposażone w sprzęty kuchenne - łazienka z kabiną prysznicową, toaletą i bidetem, oraz toaletę - osobna toaleta dla klientów. Za budynkiem znajduje się przestronny parking (120miejsc parkingowych), oraz przestrzeń rekreacyjna dla klientów w postaci stacjonarnego grilla z miejscem do spożywania posiłków. Teren okala dużo różnorodnej zieleni. Całość terenu ogrodzona, wyposażona w system alarmowy z powiadomieniem, własna centrala telefoniczna, internet, sieć komputerowa, oświetlenie zewnętrzne. Ogrzewanie gazowe + podłogowe (na powierzchni ekspozycyjnej). We Speak English. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Rafał: 730-829-000, biuro: 786-973-194, e-mail: rafal.chrobok@truhome.eu - nr licencji pośrednika: 24882.

Lokal z tarasem 3 pokoje 80m2 Katowice Brynów
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Katowice, Brynów

2 300 | 80 m2
nr oferty: 2807/TRH/LW

Na wynajem lokal o pow. 80m2 zlokalizowany w Katowicach - Brynów. Lokal znajduje się na parterze odnowionego domu. Składa się z 3 pokoi(w tym jeden z aneksem kuchennym) oraz łazienki z WC. Okna plastikowe - zamontowane rolety. Bezpośrednio z jednego pokoju wyjście na taras. Ogrzewanie CO wraz z ogrzewaniem wody, latem woda podgrzewana jest z paneli solarnych. Czynsz: 2300 zł + media wg. zużycia. Wymagana kaucja zabezpieczająca. Możliwość oglądania nieruchomości od 1.10.2019 r. Okolica bardzo dobrze skomunikowana. W sąsiedztwie znajduje się Park Kościuszki. W pobliżu przedszkola, szkoły oraz liczne punkty handlowo-usługowe. Tramwaj, autobus oraz wjazd na A4. We Speak English. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Agata 518-389-185, biuro: 786-973-194, e-mail: agata.luczak@truhome.eu - Licencja zawodowa nr: 24967. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.