zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania na wynajem

sortuj
Apartament 92m2 z tarasem i garażem, os. Ptasie
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Katowice, Brynów

3 900 | 92 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3547/TRH/MW

Na wynajem przestronne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Ptasim w Katowicach Brynowie. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze dwupiętrowego budynku. Rozkład pomieszczeń: Na przestrzeń o powierzchni 92 m2 składają się dwa niezależne pokoje, przestronny salon z otwartą kuchnią, łazienka z wanną i prysznicem oraz przedpokój. Do mieszkania przynależy przestronny taras i balkon z widokiem na las oraz niezależny zamykany garaż w bryle budynku. Dane techniczne: Centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w garażu. Cena: 3900 zł/miesięcznie + media według zużycia. Wymagana kaucja zabezpieczająca. Apartament wolny od września 2021r. Lokalizacja: W bezpośrednim sąsiedztwie wejście do Katowickiego Parku Leśnego oraz Parku Kościuszki - największego kompleksu parkowego w administracyjnych granicach Katowic. Wyjątkowo spokojna i cicha okolica, a zarazem bardzo dobrze skomunikowana. Bezproblemowy dojazd od centrum miasta, jak i do miast ościennych aglomeracji. W najbliższej okolicy Dolina Trzech Stawów, Lotnisko Muchowiec, sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, węzeł autostrady A4. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Klaudyna Tokarz, tel: 518-389-185, e-mail: klaudyna.tokarz@truhome.eu, nr licencji pośrednika: 20664.

72m2, 3 pokoje, Nowy Brynów
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Katowice, Brynów

4 000 | 72 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3538/TRH/MW

Na wynajem stylowy apartament zlokalizowany na zamkniętym osiedlu Nowy Brynów w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze apartamentowca z windą. Rozkład pomieszczeń: Na przestrzeń o powierzchni 72 m2 składają się dwie sypialnie, przestronny salon z otwartą kuchnią, dwie łazienki i przedpokój. Funkcjonalna kuchnia wyposażona została w sprzęt AGD wysokiej jakości: lodówka, zmywarka, piekarnik i płyta indukcyjna. Salon, z którego prowadzi wyjście na balkon, skierowany jest na stronę południowo-zachodnią, co zapewnia przyjemne nasłonecznienie przez większość dnia. Dane techniczne: Centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. W mieszkaniu zainstalowana została klimatyzacja. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. Cena: 4000 zł/miesięcznie + media według zużycia. Wymagana kaucja zabezpieczająca. Apartament wolny od zaraz. Lokalizacja: Osiedle Nowy Brynów jest ogrodzone, ciche i doskonale zlokalizowane - w bliskiej odległości węzeł A4, Park Kościuszki, komunikacja miejska. Bezproblemowy dojazd do centrum miasta, 300m do pętli tramwajowej, w bliskim sąsiedztwie znajduje się kompleks rekreacyjno-sportowy w Dolinie Trzech Stawów oraz lotnisko Muchowiec. W okolicy znajdują się liczne sklepy oraz Galeria Handlowa Libero. We Speak English. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Piotr, tel: 503-661-613, e-mail: biuro@truhome.eu - numer licencji biura: 20664.

Apartament 80 m2, Francuska Park
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Katowice, Śródmieście

3 900 | 80 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3530/TRH/MW

Na wynajem stylowy apartament zlokalizowany na zamkniętym osiedlu Francuska Park w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze apartamentowca z windą. Rozkład pomieszczeń: Na przestrzeń o powierzchni 80 m2 składają się dwa niezależne pokoje, przestronny salon z otwartą kuchnią, łazienka, pomieszczenie gospodarcze oraz przedpokój. Funkcjonalna kuchnia wyposażona została w sprzęt AGD wysokiej jakości marki Bosch: lodówka, zmywarka, piekarnik, mikrofala i płyta indukcyjna. Salon, z którego prowadzi wyjście na loggię, skierowany jest na stronę zachodnią, co zapewnia przyjemne nasłonecznienie przez większość dnia. Sypialnie skierowane są na stronę wschodnią. Pomieszczenie gospodarcze wyposażone zostało w pralkę. Dane techniczne: Centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. W mieszkaniu zainstalowana została klimatyzacja. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 400 zł. Cena: 3900 zł/miesięcznie + 400 zł/miesięcznie za dwa miejsca postojowe i komórkę lokatorską + media według zużycia. Wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Apartament wolny od 15 lipca 2021r. Lokalizacja: Osiedle Francuska Park jest ogrodzone, ciche i doskonale zlokalizowane - w bliskiej odległości węzeł A4, komunikacja miejska. Bezproblemowy dojazd do centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się kompleks rekreacyjno-sportowy w Dolinie Trzech Stawów oraz lotnisko Muchowiec. W okolicy znajdują się liczne sklepy oraz Centrum Handlowe Trzy Stawy. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Klaudyna Tokarz, tel: 518-389-185, e-mail: klaudyna.tokarz@truhome.eu, nr licencji pośrednika: 20664.

Stylowy Apartament 66m2, Słoneczne Apartamenty
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Sosnowiec, sielec

3 500 | 66 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3525/TRH/MW

Na wynajem stylowy apartament zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu Apartamenty Słoneczne w Sosnowcu. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze apartamentowca z windą. Rozkład pomieszczeń: Na przestrzeń o powierzchni 66 m2 składają się przestronny salon z otwartą kuchnią, sypialnia, niezależny pokój, łazienka z WC oraz przedpokój. Funkcjonalna kuchnia wyposażona została w sprzęt AGD wysokiej jakości: lodówka, zmywarka, piekarnik i płyta indukcyjna. Salon, z którego prowadzi wyjście na balkon, skierowany jest na stronę zachodnią, co zapewnia przyjemne nasłonecznienie przez większość dnia. Dane techniczne: Centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Do mieszkania przynależy duży balkon o powierzchni 9 m2, komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 200zł. Cena: 3500 zł/miesięcznie + media według zużycia. Wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości 6000 zł. Lokalizacja: Osiedle Apartamenty Słoneczne zlokalizowane jest w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej z centrum miasta oraz miastami ościennymi. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, restauracje oraz sklepy. Najem okazjonalny. We Speak English. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Paulina, tel: 573-144-807, e-mail: paulina.rudy@truhome.eu - numer licencji biura: 20664.