zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania na wynajem

sortuj
2 pokoje 43m2, Katowice Francuska Park
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Katowice, Śródmieście

2 450 | 43 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 2764/TRH/MW

Na wynajem apartament zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Francuska Park w Katowicach. Mieszkanie o pow. 43m2 na które składają się: przestronny salon połączony z kuchnią, sypialnia oraz łazienka z WC. Do mieszkania przynależy duży balkon oraz komórka lokatorska. Mieszkanie jest wykończone z wysokiej jakości materiałów oraz w pełni wyposażone w niezbędne sprzęty AGD. Cena: 2450 zł/m-c + 450zł w tym (zaliczka na wodę, prąd, ogrzewanie + opłaty administracyjne). Wymagana kaucja zabezpieczająca. Miejsce postojowe naziemne w cenie czynszu. Całe osiedle jest ogrodzone, ciche i świetnie zlokalizowane. W bezpośredniej odległości węzeł A4, komunikacja miejska, centrum handlowe, siłownie oraz park Muchowiec wraz z lotniskiem. Bezproblemowy dojazd do centrum miasta. We Speak English. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Agata 518-389-185 , biuro: 786-973-194, e-mail: agata.luczak@truhome.eu - Licencja zawodowa nr: 24967. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

2 pokoje 45m2, Katowice Francuska Park
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Katowice, Śródmieście

2 500 | 45 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 2763/TRH/MW

Na wynajem apartament zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Francuska Park w Katowicach. Mieszkanie o pow. 45m2 na które składają się: przestronny salon połączony z kuchnią, sypialnia oraz łazienka z WC. Do mieszkania przynależy duży balkon oraz komórka lokatorska. Mieszkanie jest wykończone z wysokiej jakości materiałów oraz w pełni wyposażone w niezbędne sprzęty AGD. Cena: 2500 zł/m-c + 450zł w tym (zaliczka na wodę, prąd, ogrzewanie + opłaty administracyjne). Wymagana kaucja zabezpieczająca. Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie czynszu. Całe osiedle jest ogrodzone, ciche i świetnie zlokalizowane. W bezpośredniej odległości węzeł A4, komunikacja miejska, centrum handlowe, siłownie oraz park Muchowiec wraz z lotniskiem. Bezproblemowy dojazd do centrum miasta. We Speak English. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Agata 518-389-185 , biuro: 786-973-194, e-mail: agata.luczak@truhome.eu - Licencja zawodowa nr: 24967. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

36m2 Katowice Piotrowice Bażantów
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Katowice, Piotrowice

1 850 | 36 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 2758/TRH/MW

Na wynajem przestronny apartament zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Bażantów w Katowicach - Piotrowice. Mieszkanie o pow. 36m2 na które składają się: przedpokój, przestronny salon połączony z kuchnią, sypialnia oraz łazienka z WC. Mieszkanie jest wykończone z wysokiej jakości materiałów oraz w pełni wyposażone w niezbędne sprzęty AGD. Do mieszkania przynależy duży balkon. Cena: 1850zł + 350zł w tym (zaliczka na wodę, prąd, ogrzewanie + opłaty administracyjne). Wymagana kaucja zabezpieczająca. Świetna lokalizacja, w najbliższej okolicy rezerwat przyrody Las Murckowski, sklepy, usługi, szkoła/przedszkole, przystanki komunikacji miejskiej, dogodny dojazd do tras wylotowych z miasta. We Speak English. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Agata 518-389-185, biuro: 786-973-194, e-mail: agata.luczak@truhome.eu - Licencja zawodowa nr: 24967. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.