zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania na sprzedaż

sortuj
Mieszkanie z balkonem, 47m2 Kraków Bronowice
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Kraków, Bronowice

445 000 | 47 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 2778/TRH/MS

Na sprzedaż apartament z dwoma balkonami Kraków - Bronowice, ul. Stańczyka Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze nowoczesnego apartamentowca w kompleksie oaza Bronowice. Budynek oddany do użytku w 2009 r. Kompleks apartamentowców - ogrodzony, znajduje się na nim plac zabaw, sklepy oraz miejsca do wypoczynku z ławkami i z zagospodarowaną zielenią. Zadbano o udogodnieniach dla niepełnosprawnych. Mieszkanie o powierzchni 47 mkw składa się z przedpokoju, salonu z wyjściem na balkon, aneksu kuchennego, niezależnego pokoju oraz łazienka z WC. Apartament został zaaranżowany i uszyty na miarę, każdy element wnętrza i wyposażenia został dopasowany do poszczególnych stref mieszkalnych. Mieszkanie sprzedawane jest wraz z wyposażeniem w aneksie kuchennym. Dużym atutem nieruchomości są bezpieczne i zielone Bronowice inwestycja Osiedle Stańczyka to propozycja kierowana głównie do ludzi młodych i aktywnych, dla których nowoczesny wzornictwo, rozwinięta infrastruktura oraz dogodna komunikacja z centrum miasta to najważniejsze cechy idealnego miejsca do życia. Mieszkanie spełnia również wymogi nieruchomości inwestycyjnej. Szybki dostęp do Starego Miasta, lotniska w Balicach, Business Parku w Zabierzowie, biurowców Galileo/Newton/Edison, obwodnicy, do krakowskich uczelni UP, AGH, UJ, PK oraz dużych sklepów Ikea, Makro. Dodatkowym atutem są punkty usługowe takie jak: Fabryka Pizzy, Spar czy Platinum Fitness. Zapraszamy do umówienia się na prezentację. We Speak English. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Grażyna 602 294 520, biuro: 518 389 185, e-mail: agata.luczak@truhome.eu - Licencja zawodowa nr: 24967. Zapewniamy obsługę kredytową przy zakupie nieruchomości. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Mieszkanie inwestycyjne 5 pokoi ROI 10%
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Gliwice, Śródmieście

434 000 | 72 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 2777/TRH/MS

GOTOWIEC INWESTYCYJNY ROI 10% W mieszkaniu zostało wydzielonych 5 niezależnych pokoi, co w połączeniu z lokalizacją czyni je idealnym mieszkaniem dla studentów którzy na Politechnikę Śląską dotrą w zaledwie 5 minut. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, w każdym pokoju znajduje się biurko z wygodnym krzesłem, łóżko oraz pojemna szafa, kuchnia oraz łazienka wyposażone są w nowy energooszczędny sprzęt AGD (lodówka, pralka, mikrofalówka, 4 palnikowa kuchenka elektryczna). Mieszkanie inwestycyjne podzielone 5 niezależnych pokoi, zoptymalizowane pod względem najmu. INCOME MAXIMIZER Mieszkanie generuje 9-10% stopę zwrotu, dzięki czemu otrzymujesz maksymalną pewność dochodu. GENERAL RENOVATION Mieszkanie jest po generalnym remoncie (wszystko jest nowe, więc nie będziesz się martwić kosztami i przedłużającym się czasem remontu). COMFORT & TRENDY Już na etapie remontu mieszkanie zostało zoptymalizowane pod kątem najemców i urządzone z obowiązującymi trendami, dzięki czemu zyskujesz łatwość i szybkość w znalezieniu najemców. LOCATION IS EVERYTHING Mieszkanie znajduje się w topowej lokalizacji (500m od Politechniki Śląskiej), dzięki czemu ryzyko pustostanu jest bliskie zera. SAFETY FIRST Możesz oddać mieszkanie w zarządzanie z gwarancją czynszu i nie martwic się najemcami. Nieruchomość jest sprawdzona pod kątem prawnym i stanem faktycznym. Mieszkanie nie posiada żadnych obciążeń w postaci hipoteki i obciążeń w wspólnocie, sytuacja prawna i finansowa nieruchomości jest w pełni uregulowana. Podstawowe dane nieruchomości: - pow. 72 m2 - czynsz 250 zł - dochód miesięczny z najmu 3750 zł (5x 750 zł za pokój) Miesięczny zysk inwestora - 3500 zł We Speak English. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Piotr, tel: 503-661-613 / Maciej, tel: 510-184-996, e-mail: biuro@truhome.eu, numer licencji biura: 20664. Zapewniamy obsługę kredytową przy transakcji kupna nieruchomości.

Mieszkanie inwestycyjne 4 kawalerki ROI 10%
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Katowice, Śródmieście

660 000 | 77 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 2729/TRH/MS

GOTOWIEC INWESTYCYJNY ROI 10% W mieszkaniu zostały wydzielone 4 niezależne kawalerki, co w połączeniu z lokalizacją czyni je idealnym mieszkaniem dla studentów, którzy do okolicznych uczelni dotrą w zaledwie 5 minut. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, w każdej kawalerce znajduje się biurko z wygodnym krzesłem, łóżko oraz pojemna szafa, kuchnia oraz łazienka wyposażone są w nowy energooszczędny sprzęt AGD (lodówka, pralka, mikrofalówka, 4 palnikowa kuchenka elektryczna). Mieszkanie inwestycyjne podzielone na 4 niezależne kawalerki zoptymalizowane pod względem najmu. INCOME MAXIMIZER Mieszkanie generuje 10% stopę zwrotu, dzięki czemu otrzymujesz maksymalną pewność dochodu. GENERAL RENOVATION Mieszkanie jest po generalnym remoncie (wszystko jest nowe, więc nie będziesz się martwić kosztami i przedłużającym się czasem remontu). COMFORT & TRENDY Już na etapie remontu mieszkanie zostało zoptymalizowane pod kątem najemców i urządzone z obowiązującymi trendami, dzięki czemu zyskujesz łatwość i szybkość w znalezieniu najemców. LOCATION IS EVERYTHING Mieszkanie znajduje się w topowej lokalizacji, dzięki czemu ryzyko pustostanu jest bliskie zera. SAFETY FIRST Możesz oddać mieszkanie w zarządzanie z gwarancją czynszu i nie martwic się najemcami. Nieruchomość jest sprawdzona pod kątem prawnym i stanem faktycznym. Mieszkanie nie posiada żadnych obciążeń w postaci hipoteki i obciążeń w wspólnocie, sytuacja prawna i finansowa nieruchomości jest w pełni uregulowana. Podstawowe dane nieruchomości: - pow. 77 m2 - czynsz 400 zł - dochód miesięczny z najmu 5900 zł (3x 1450 zł za trzy kawalerki + czwarta kawalerka w cenie 1550zł) Miesięczny zysk inwestora - 5500 zł Mieszkanie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Katowic. Odległość od pobliskich uczelni: Akademia Wychowania Fizycznego 900m, Śląski Uniwersytet Medyczny - 300m, Akademia Sztuk Pięknych - 1.3km. We Speak English. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Maciej, tel: 510-184-996 / Piotr, tel: 503-661-613, e-mail: biuro@truhome.eu, numer licencji biura: 20664. Zapewniamy obsługę kredytową przy transakcji kupna nieruchomości.