zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert

sortuj
2 niezależne pokoje, Mysłowice ul. Robotnicza
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Mysłowice, Centrum

1 600 | 50 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 3792/TRH/MW

Na wynajem w pełni wyposażone, przytulne mieszkanie zlokalizowane w Mysłowicach przy ul. Robotniczej. Nieruchomość znajduje się na 2-gim piętrze kameralnego 4-piętrowego budynku. Rozkład pomieszczeń Na przestrzeń o powierzchni 50 m2 składają się: dwa niezależne pokoje, w tym jeden z wyjściem na balkon oddzielna, jasna kuchnia z jadalnią łazienka z wanną przedpokój z zabudowaną szafą Informacje dodatkowe kuchnia wyposażona w sprzęt AGD: lodówka, zamrażarka, płyta gazowa, piekarnik mieszkanie wyposażone zostało w pojemną szaf zabudowaną pod sufit i kilka szafek wiszących na osobiste przedmioty, ogrzewanie z sieci miejskiej, ciepła woda z pieca gazowego kameralne i ciche osiedle przed budynkiem parking ogólnodostępny dla mieszkańców Cena 1 600 zł miesięcznie + 260 zł czynsz + opłaty za media. wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości dwukrotnego czynszu wynagrodzenie dla biura w wysokości jednomiesięcznego czynszu Lokalizacja w pobliżu markety, sklepy spożywcze, punkty usługowo-handlowe bezproblemowy dojazd do centrum miasta samochodem i komunikacją miejską We Speak English. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Klaudyna, tel: 518-389-185, biuro: 503-661-613, e-mail: biuro@truhome.eu - numer licencji biura: 20664. Zapewniamy obsługę kredytową przy zakupie nieruchomości.

3 pokoje, media i internet w cenie, osiedle Ptasie
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Katowice, Brynów

4 200 | 75 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3789/TRH/MW

Mamy przyjemność zaprezentować w pełni wyposażone, przytulne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Ptasim w Katowicach. Nieruchomość znajduje się na 1-szym piętrze kameralnego 3-piętrowego budynku. Rozkład pomieszczeń Na przestrzeń o powierzchni 75 m2 składają się: przestronny salon z wyjściem na balkon i z prywatnym gabinetem oddzielna, jasna kuchnia z jadalnią dwie sypialnie, w tym jedna z prywatną garderobą łazienka oddzielne WC przedpokój z zabudowaną szafą Informacje dodatkowe mieszkanie w trakcie remontu - odnowiona zostanie zabudowa kuchenna oraz blaty łazienkowe kuchnia wyposażona w sprzęt AGD: lodówka, zamrażarka, płyta indukcyjna, piekarnik i zmywarka, mieszkanie wyposażone zostało w kilka pojemnych szaf zabudowanych pod sufit, istnieje możliwość wyposażenia jednej z sypialni na życzenie Najemcy ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, ogrzewanie podłogowe klimatyzacja kameralne, ciche i zielone osiedle przed budynkiem parking ogólnodostępny dla mieszkańców Cena 4 200 zł miesięcznie ze wszystkimi opłatami, w tym internet i TV wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości dwukrotnego czynszu wynagrodzenie dla biura Lokalizacja zielona i spokojna okolica w bezpośrednim sąsiedztwie wejście do Parku Kościuszki i Katowickiego Parku Leśnego w pobliżu markety, sklepy spożywcze, apteki, place zabaw bezproblemowy dojazd do centrum miasta samochodem i komunikacją miejską We Speak English. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Klaudyna, tel: 518-389-185, biuro: 503-661-613, e-mail: biuro@truhome.eu - numer licencji biura: 20664. Zapewniamy obsługę kredytową przy zakupie nieruchomości.

2 pokoje, 61 m2, Katowice Brynów
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Katowice, Brynów

2 490 | 61 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 3788/TRH/MW

Na wynajem słoneczne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym Osiedlu Pastelowym w Katowicach. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze 2-piętrowego apartamentowca. Rozkład pomieszczeń Na przestrzeń o powierzchni 61 m2 składają się: przestronny salon otwarta, funkcjonalna kuchnia połączona z jadalnią sypialnia łazienka z prysznicem i WC przedpokój Informacje dodatkowe ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej do mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe - jedno naziemne, drugie w garażu podziemnym, dodatkowo płatne w kwocie 100 zł za miejsce Cena 2490 zł + 400 zł zaliczka na media + opcjonalnie 100 zł za jedno miejsce postojowe wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości 4500 zł wynagrodzenie dla biura w wysokości jednomiesięcznego czynszu netto + 23% VAT Lokalizacja Osiedle Pastelowe jest ogrodzone, ciche i doskonale zlokalizowane - w bliskiej odległości węzeł A4, komunikacja miejska. Bezproblemowy dojazd do centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Park Kościuszki oraz Galeria Libero. W okolicy znajdują się liczne sklepy oraz punkty usługowo-handlowe. We Speak English. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Klaudyna, tel: 503-661-613, biuro: 518-389-185. e-mail: biuro@truhome.eu, nr licencji pośrednika: 20664.

Wysoki standard, 2 miejsca postojowe, 2 łazienki
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Katowice, Śródmieście

6 500 | 83 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 3785/TRH/MW

Mamy przyjemność zaprezentować elegancki, w pełni wyposażony apartament zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w Katowicach. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze kameralnego apartamentowca. Rozkład pomieszczeń Na przestrzeń o powierzchni 83 m2 składają się: przestronny salon z wyjściem na balkon otwarta, jasna kuchnia jadalnia połączona z salonem trzy sypialnie dwie łazienki - z wanną i prysznicem przedpokój z zabudowaną szafą i komodą Informacje dodatkowe kuchnia wyposażona w sprzęt AGD wysokiej jakości marki Samsung: lodówka, zamrażarka, płyta indukcyjna, piekarnik i zmywarka, w łazience głównej znajduje się wanna oraz pralko-suszarka, w mniejszej łazience znajduje się prysznic, główna sypialnia oraz przedpokój wyposażone zostały w pojemne szafy zabudowane pod sufit, trzeci pokój pozostaje pusty w celu dowolnej aranżacji przez Najemcę, w salonie i w głównej sypialni wyposażone zostały telewizory z funkcją Smart ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, klimatyzacja zamknięte osiedle kameralnych 3 i 4-piętrowych apartamentowców, do mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym i komórka lokatorska Cena 6 500 zł + 500 zł za dwa miejsca postojowe i komórkę lokatorską + czynsz + opłaty za media wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości 10 000 zł wynagrodzenie dla biura w wysokości jednomiesięcznego czynszu Lokalizacja zielona i spokojna okolica w bezpośrednim sąsiedztwie wejście do Parku Kościuszki w pobliżu markety, sklepy spożywcze, apteki, place zabaw bezproblemowy dojazd do centrum miasta samochodem i komunikacją miejską We Speak English. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Klaudyna, tel: 518-389-185, biuro: 503-661-613, e-mail: biuro@truhome.eu - numer licencji biura: 20664. Zapewniamy obsługę kredytową przy zakupie nieruchomości.

Wysoki standard, miejsce postojowe, komórka
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Katowice, Koszutka

3 000 | 45 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 3783/TRH/MW

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Słoneczne Tarasy w Katowicach. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze apartamentowca. Rozkład pomieszczeń Na przestrzeń o powierzchni 45 m2 składają się: przestronny salon z wyjściem na balkon otwarta kuchnia w zabudowie jadalnia połączona z salonem sypialnia łazienka z prysznicem przedpokój z zabudowaną szafą Informacje dodatkowe mieszkanie dostępny od 15.01.2023 dla pierwszego Najemcy! wykończenie w wysokim standardzie ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska Cena 3 000 zł + 150 zł za komórkę lokatorską + opłaty za media miejsce postojowe w cenie! wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości 5 000 zł wynagrodzenie dla biura w wysokości jednomiesięcznego czynszu Lokalizacja zielona i spokojna okolica w bezpośrednim sąsiedztwie wejście do Parku Śląskiego w bliskim sąsiedztwie Silesia City Center w pobliżu markety, sklepy spożywcze, apteki, place zabaw bezproblemowy dojazd do centrum miasta samochodem i komunikacją miejską We Speak English. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Klaudyna, tel: 518-389-185, biuro: 503-661-613, e-mail: biuro@truhome.eu - numer licencji biura: 20664. Zapewniamy obsługę kredytową przy zakupie nieruchomości.

Wysoki standard, 2 łazienki, klimatyzacja, Brynów
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Katowice, Brynów

4 500 | 70 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3778/TRH/MW

Mamy przyjemność zaprezentować elegancki apartament zlokalizowany w Katowicach na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Nowy Brynów. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze apartamentowca z windą. Rozkład pomieszczeń: Na przestrzeń o powierzchni 70 m2 składają się: przestronny salon połączony z jadalnią, otwarta kuchnia, dwie sypialnie, dwie łazienki z wanną i prysznicem, przedpokój. Informacje dodatkowe: kuchnia wyposażona w sprzęt AGD wysokiej jakości: lodówka, zamrażarka, płyta indukcyjna, piekarnik i zmywarka, w łazience głównej znajduje się wanna oraz pralko-suszarka, w mniejszej łazience znajduje się prysznic, główna sypialnia oraz przedpokój wyposażone zostały w pojemne szafy zabudowane pod sufit, trzeci pokój pozostaje pusty w celu dowolnej aranżacji przez Najemcę, ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, klimatyzacja do mieszkania przynależą dwa balkony oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym. istnieje możliwość wynajęcia drugiego miejsca postojowego za dodatkową opłatą Opłaty miesięczne: 4 500 zł + 100 zł za jedno miejsce postojowe + czynsz + media według zużycia. Wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości 9000 zł. Wynagrodzenie dla biura w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Lokalizacja zielona i spokojna okolica w bezpośrednim sąsiedztwie wejście do Katowickiego Parku Leśnego na terenie osiedla znajdują się punkty usługowo handlowe, m.in. Żabka, klinika stomatologiczna 600m od Galerii Libero 400m od centrum przesiadkowego - linie trwamwajowe i autobusowe w pobliżu markety (Lidl, L`eclerc), sklepy spożywcze, apteki bezproblemowy dojazd do centrum miasta samochodem i komunikacją miejską We Speak English. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Klaudyna, tel: 518-389-185, biuro: 503-661-613, e-mail: biuro@truhome.eu - numer licencji biura: 20664. Zapewniamy obsługę kredytową przy zakupie nieruchomości.

Apartament z widokiem,2 miejsca postojowe,klimatyzacja
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Katowice, Śródmieście

4 500 | 68 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3776/TRH/MW

Na wynajem nowoczesny apartament zlokalizowany w Katowicach na prestiżowym osiedlu Pierwsza Dzielnica. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze apartamentowca z windą. Rozkład pomieszczeń: Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z jadalnią i otwartą kuchnią, dwóch sypialni, łazienki z wanną i WC oraz przedpokoju. Z każdego pokoju prowadzi wyjście na dwa, przestronne tarasy. Funkcjonalna kuchnia w zabudowie wyposażona została w sprzęt AGD wysokiej jakości: lodówka, zamrażarka, płyta indukcyjna, piekarnik, mikrofala i zmywarka. Łazienka wyposażona jest w wannę, prysznic, WC oraz pralkę. Główna sypialnia oraz przedpokój wyposażone zostały w pojemne szafy zabudowane pod sufit. Trzeci pokój pozostaje częściowo umeblowany w celu dowolnej aranżacji przez Najemcę. Mieszkanie jest bardzo słoneczne. Dane techniczne: Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. W mieszkaniu zainstalowana została klimatyzacja. Do mieszkania przynależą dwa tarasy - jeden skierowany na stronę zachodnią ze wspaniałym widokiem na strefę kultury i centrum miasta, drugi skierowany na chłodniejszą, północną stronę. Do mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 500 zł/miesiąc. Opłaty miesięczne: 4500 zł czynsz + 500 zł za dwa miejsca postojowe + 650 zł za opłaty związane z eksploatacją + media według zużycia. Wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości 10 000 zł. Prowizja dla biura w wysokości jednomiesięcznego czynszu + 23% VAT. Lokalizacja: Znakomity dojazd do Centrum Katowic, Chorzowa oraz autostrady A4, A1 i drogowej trasy średnicowej. Apartament zlokalizowany jest na prestiżowej inwestycji blisko centrum miasta, dając jednocześnie poczucie ciszy i spokoju. W sąsiedztwie Muzeum Śląskie, NOSPR, Międzynarodowe Centrum Kongresowe. Osiedle jest monitorowane, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu zamieszkania. Atutem inwestycji są lokale usługowe zlokalizowane na parterze budynków, m.in sklep, przedszkole i salon fryzjerski. Dodatkowo, do dyspozycji mieszkańców Pierwszej Dzielnicy jest Strefa Mieszkańca, która daje możliwość wspólnego spędzania czasu, sąsiedzkiej integracji lub odpoczynku w strefie relaksu - w zależności od upodobań. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Klaudyna, tel: 518-389-185, biuro: 503-661-613, e-mail: biuro@truhome.eu - numer licencji biura: 20664. Zapewniamy obsługę kredytową przy zakupie nieruchomości.

70m2, 3 pokoje, dwa balkony, Nowy Brynów
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Katowice, Brynów

4 500 | 70 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3772/TRH/MW

Na wynajem nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Katowicach na zamkniętym osiedlu Nowy Brynów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze budynku z windą. Nieruchomość dostępna od 1 lutego 2023. Rozkład pomieszczeń: Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z jadalnią i otwartą kuchnią, dwóch sypialni, dwóch łazienek z wanną i prysznicem oraz przedpokoju. Funkcjonalna kuchnia w zabudowie wyposażona została w sprzęt AGD wysokiej jakości: lodówka, zamrażarka, płyta indukcyjna, piekarnik i zmywarka. Łazienki są całkowicie wyposażone, w łazience głównej znajduje się wanna oraz pralko-suszarka. W mniejszej łazience znajduje się prysznic. Główna sypialnia oraz przedpokój wyposażone zostały w pojemne szafy zabudowane pod sufit. Trzeci pokój pozostaje pusty w celu dowolnej aranżacji przez Najemcę. Mieszkanie ze względu na południową ekspozycję jest bardzo słoneczne. Dane techniczne: Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. W mieszkaniu zainstalowana została klimatyzacja. Do mieszkania przynależą dwa balkony oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym. Opłaty miesięczne: 4500 zł + 300 zł opłaty administracyjne + media według zużycia. Wymagana kaucja zabezpieczająca. Wynagrodzenie dla biura w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Nieruchomość jest otoczona zielenią i doskonale zlokalizowana - szybki dojazd do miast ościennych oraz do centrum Katowic, zarówno samochodem jak i komunikacją miejską (pętla tramwajowa oddalona o 300 m). W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Katowicki Park Leśny, Centrum Handlowe Libero, supermarkety. We Speak English. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Klaudyna tel: 518-389-185 / Biuro, e-mail: biuro@truhome.eu, numer licencji biura: 20664.