zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Przytulne mieszkanie w odnowionej kamienicy, 60m2,
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Katowice, Śródmieście

419 000 | 60 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 2546/TRH/MS

Na sprzedaż apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Katowic - ok. 300m od Dworca PKP w zabytkowej kamienicy po generalnym remoncie. Mieszkanie o pow. 60.4m2 składa się z przedpokoju, dwóch pokoi, dużej kuchni z jadalnią oraz łazienki z WC. Mieszkanie bezpośrednio po generalnym remoncie, w pełni wyposażone w wysokiej jakości meble oraz sprzęt RTV i AGD, posiadające indywidualne ogrzewanie gazowe z zamkniętego kotła dwufunkcyjnego CO (bardzo niskie rachunki). Cena mieszkania obejmuje wszystkie meble oraz wyposażenie widoczne na zdjęciach. Ze względu na swoją lokalizację, stanowi świetny produkt inwestycyjny. Ściany wzmocnione. Mieszkanie bardzo ciche, brak uciążliwych odgłosów z zewnątrz. Dodatkowo w mieszkaniu duży schowek przy łazience oraz dodatkowy pawlacz. Kamienica ocieplona (remont kamienicy przeprowadzony został pod nadzorem konserwatora zabytków), strych użytkowy, miejsca parkingowe oraz rowerownia dostępna dla mieszkańców w podwórzu kamienicy. Do mieszkania przynależy dodatkowy schowek na półpiętrze, oraz duża wyremontowana piwnica. We Speak English. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Piotr tel: 503-661-613 / Biuro, tel: 786-973-194, 516-784-809 , e-mail: biuro@truhome.eu, numer licencji biura: 20664. Zapewniamy obsługę kredytową przy zakupie nieruchomości.

Lokal o pow. 150m2 Ruda Śląska
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Ruda Śląska, Centrum

4 000 | 150 m2
nr oferty: 2530/TRH/LW

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 150m2. Nieruchomość usytuowana jest w centrum miasta na osiedlu mieszkaniowym miasta Ruda Śląska. Lokal 1-kondygnacyjny. Powierzchnia całkowita lokalu to 150m2 i może być podzielona na dwie mniejsze powierzchnie po 75m2. Teren działki na której znajduje się budynek jest w pełni uzbrojony - istniejące przyłącza do budynku:, kanalizacji sanitarnej, gazowe, elektroenergetyczne, telefoniczne, internetowe,telewizji kablowej itp. Budynek wyposażony jest we wszystkie podstawowe instalacje, w tym własne c.o. zasilane z pieca gazowego lub w postaci pompy ciepła. Ze względu na lokalizację w centrum miasta i osiedla mieszkaniowego świetnie nadaje się na gabinety lekarskie,stomatologiczne, salon fryzjerski,gabinety kosmetyczne, sklep spożywczy,cukiernia-piekarnia, kawiarnia,bar,bistro itp lokale usługowe. Lokal na jesień przejdzie termomodernizacje i otrzyma piękną elewację oraz wymienione drzwi i witryny. Po remoncie będzie miał 2 niezależne wejścia. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się: Szkoła, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Banki, Apteki, Sklepy, Basen. Cena: 4000zł netto + media wg. zużycia. Wymagana kaucja zabezpieczająca. We Speak English. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Rafał: 730-829-000, biuro: 786-973-194, e-mail: rafal.chrobok@truhome.eu - nr licencji pośrednika: 24882.

Lokal o pow. 75m2 Ruda Śląska
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Ruda Śląska, Centrum

2 200 | 75 m2
nr oferty: 2531/TRH/LW

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 75m2. Nieruchomość usytuowana jest w centrum miasta na osiedlu mieszkaniowym miasta Ruda Śląska. Lokal 1-kondygnacyjny. Powierzchnia całkowita lokalu to 75m2. Teren działki na której znajduje się budynek jest w pełni uzbrojony - istniejące przyłącza do budynku:, kanalizacji sanitarnej, gazowe, elektroenergetyczne, telefoniczne, internetowe, telewizji kablowej. Budynek wyposażony jest we wszystkie podstawowe instalacje, w tym własne c.o. zasilane z pieca gazowego lub w postaci pompy ciepła. Ze względu na lokalizację w centrum miasta i osiedla mieszkaniowego świetnie nadaje się na gabinety lekarskie,stomatologiczne, salon fryzjerski,gabinety kosmetyczne, sklep spożywczy,cukiernia-piekarnia, kawiarnia, bar, bistro itp. Lokal na jesień przejdzie termomodernizacje i otrzyma piękną elewację oraz wymienione drzwi i witryny. Po remoncie będzie miał 2 niezależne wejścia. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się: Szkoła, Spółdzielnia Mieszkaniowa, Banki, Apteki, Sklepy, Basen. Cena: 2200zł netto + media wg. zużycia. Wymagana kaucja zabezpieczająca. We Speak English. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Rafał: 730-829-000, biuro: 786-973-194, e-mail: rafal.chrobok@truhome.eu - nr licencji pośrednika: 24882.