(Symbol 2515/TRH/GS) DZIAŁKA na SPRZEDAŻŁódź, Widzew
Działka inwestycyjna 737m2 Łódź Widzew

Działka przy asfaltowej ulicy na Starym Widzewie z warunkami zabudowy pod budynek wielorodzinny. Cicha spokojna okolica, mały ruch samochodów. Oferta dla dewelopera

Warunki zabudowy pozwalają na wybudowanie kameralnego bloku, domów w zabudowie szeregowej lub domu jednorodzinnego. Wizualizacje przedstawiają dwie różne koncepcje, które są zgodne z warunkami zabudowy.

Woda, gaz prąd, kanalizacja w ulicy. Powierzchnia zabudowy 27%. Wymiary działki: 17,4m x 42,4m. Działka zabudowana drewnianymi garażami i drewnianym budynkiem przeznaczonymi do rozbiórki. W przypadku gdy nabywcą będzie firma, ceną transakcyjną będzie cena netto. Wydane WZ oraz pozwolenie na budowę.

W odległości ok. 10 minut pieszo od działki znajdują się: Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, park 3-go maja, stacja kolejowa Łódź Niciarniana (bezpośredni dojazd do Warszawy), szkoła, sklep spożywczy, korty tenisowe.

We Speak English. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Osoba odpowiedzialna za ofertę: Piotr, tel: 795-746-581 / Biuro, tel: 503-661-613, e-mail: biuro@truhome.eu - numer licencji biura: 20664. Zapewniamy obsługę kredytową przy zakupie nieruchomości.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
2515/TRH/GS
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
430 000 PLN
Cena za m2
583 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ŁÓDZKIE
Powiat
Łódź
Gmina
Łódź
Miejscowość
Łódź
Dzielnica - osiedle
Widzew
Posiada warunki zabudowy
Położenie
MIASTO
Powierzchnia działki
738 m2
Rodzaj działki
INWESTYCYJNA
Droga dojazdowa
CICHA ULICA
Nr Licencji
20664

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Piotr Cyba

Zapytaj o ofertę