zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert

Domy na wynajem Katowice

sortuj

Brak nieruchomości spełniającej Twoje kryteria?
Skontaktuj się z nami, a my znajdziemy ją dla Ciebie!

Oferta, którą przygotowała nasza firma obejmuje między innymi domy na wynajem. Jako jedno z największych biur w regionie, dysponujemy szerokim wyborem tego rodzaju obiektów. Jakie konkretnie nieruchomości znajdują się w naszym portfelu? Klienci, którzy zdecydują się nam zaufać, mogą wynająć zarówno duże domy o powierzchni kilkuset metrów, jak i znacznie mniejsze obiekty. Warto jednocześnie zaznaczyć, że wśród domów do wynajęcia w Katowicach i w bezpośredniej okolicy dostępne są budynki z garażem oraz wolnostojącymi obiektami gospodarczymi. Istotną zaletą tego rodzaju posiadłości jest także własna działka. Dzięki temu wchodzą Państwo w posiadanie doskonałego terenu do rekreacji, który znakomicie sprawdzi się zarówno do codziennego relaksu po dniu spędzonym w pracy, jak i weekendowego wypoczynku w gronie rodziny lub znajomych. Jeśli więc są Państwo zainteresowani naszą ofertą domów na wynajem, zapraszamy do kontaktu z agencją. Odpowiemy na wszystkie pytania, a także szczegółowo opowiemy o ofercie. Oprócz domów w atrakcyjnych lokalizacjach oferujemy też mieszkania do wynajęcia. Nasi doświadczeni agencji fachowo Państwu doradzą i pomogą w wyborze odpowiedniej nieruchomości.

Wynajem domów w otoczeniu natury

Dla większości osób, które decydują się na wynajęcie lub nabycie własnego domu, istotne znaczenie ma nie tylko dostępna na ogół duża przestrzeń mieszkaniowa, ale także posiadanie wspomnianej wcześniej własnej działki. Korzystając z oferty naszego biura, mogą być Państwo jeszcze bliżej natury. Dysponujemy bowiem domami na wynajem w wyjątkowo zielonych obszarach. Charakteryzują się one między innymi bezpośrednią okolicą lasów, łąk i innych przyjemnych przestrzeni. Jeśli zatem nie są Państwo zwolennikami życia w centrum miasta, a zamiast wynajęcia mieszkania znacznie bardziej interesuje Was dom jednorodzinnych, zachęcamy do zapoznania się z ofertą, którą przygotowaliśmy. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy, do Państwa dyspozycji.

Zalety wynajmu domu

Wynajem domu to coraz popularniejsze rozwiązanie, choć nadal w naszym kraju nie jest ono wybierane tak często, jak na zachodzie. Tam mieszkania czy domy bardzo rzadko się kupuje. Najczęściej wybieraną opcją jest właśnie wynajem, zazwyczaj trwający wiele lat. U nas wynajem głównie kojarzy się z mieszkaniami. W przypadku domów nie jest ro jeszcze aż tak powszechne. Jednakże moda ta z pewnością niedługo zawita również u nas. Będzie to zapewne miało związek z wysokimi stopami procentowymi oraz rosnącą inflacją. Czynniki te sprawią, że zdolność kredytowa wielu osób zmaleje i nie będą mogły sobie pozwolić na kupno nieruchomości. Domy na wynajem będą więc dla takich osób idealnym rozwiązaniem. Co ciekawe często ceny za wynajem domu są niewiele wyższe od cen wynajmu mieszkania. W tej sytuacji warto więc zdecydować się na dom, gdyż nie tylko będzie można mieć do dyspozycji większy metraż, ale też często zielony teren rekreacyjny w postaci działki/ogrodu. Nasza agencja oferuje szeroki wybór domów na wynajem w Katowicach. Jeśli więc są Państwo zainteresowani wynajmem domu, zapraszamy do kontaktu z nami.