zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert

Mieszkania do wynajęcia

sortuj
2 niezależne pokoje, Mysłowice ul. Robotnicza
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Mysłowice, Centrum

1 600 | 50 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 3792/TRH/MW

Na wynajem w pełni wyposażone, przytulne mieszkanie zlokalizowane w Mysłowicach przy ul. Robotniczej. Nieruchomość znajduje się na 2-gim piętrze kameralnego 4-piętrowego budynku. Rozkład pomieszczeń Na przestrzeń o powierzchni 50 m2 składają się: dwa niezależne pokoje, w tym jeden z wyjściem na balkon oddzielna, jasna kuchnia z jadalnią łazienka z wanną przedpokój z zabudowaną szafą Informacje dodatkowe kuchnia wyposażona w sprzęt AGD: lodówka, zamrażarka, płyta gazowa, piekarnik mieszkanie wyposażone zostało w pojemną szaf zabudowaną pod sufit i kilka szafek wiszących na osobiste przedmioty, ogrzewanie z sieci miejskiej, ciepła woda z pieca gazowego kameralne i ciche osiedle przed budynkiem parking ogólnodostępny dla mieszkańców Cena 1 600 zł miesięcznie + 260 zł czynsz + opłaty za media. wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości dwukrotnego czynszu wynagrodzenie dla biura w wysokości jednomiesięcznego czynszu Lokalizacja w pobliżu markety, sklepy spożywcze, punkty usługowo-handlowe bezproblemowy dojazd do centrum miasta samochodem i komunikacją miejską We Speak English. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Klaudyna, tel: 518-389-185, biuro: 503-661-613, e-mail: biuro@truhome.eu - numer licencji biura: 20664. Zapewniamy obsługę kredytową przy zakupie nieruchomości.

3 pokoje, media i internet w cenie, osiedle Ptasie
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Katowice, Brynów

4 200 | 75 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3789/TRH/MW

Mamy przyjemność zaprezentować w pełni wyposażone, przytulne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Ptasim w Katowicach. Nieruchomość znajduje się na 1-szym piętrze kameralnego 3-piętrowego budynku. Rozkład pomieszczeń Na przestrzeń o powierzchni 75 m2 składają się: przestronny salon z wyjściem na balkon i z prywatnym gabinetem oddzielna, jasna kuchnia z jadalnią dwie sypialnie, w tym jedna z prywatną garderobą łazienka oddzielne WC przedpokój z zabudowaną szafą Informacje dodatkowe mieszkanie w trakcie remontu - odnowiona zostanie zabudowa kuchenna oraz blaty łazienkowe kuchnia wyposażona w sprzęt AGD: lodówka, zamrażarka, płyta indukcyjna, piekarnik i zmywarka, mieszkanie wyposażone zostało w kilka pojemnych szaf zabudowanych pod sufit, istnieje możliwość wyposażenia jednej z sypialni na życzenie Najemcy ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, ogrzewanie podłogowe klimatyzacja kameralne, ciche i zielone osiedle przed budynkiem parking ogólnodostępny dla mieszkańców Cena 4 200 zł miesięcznie ze wszystkimi opłatami, w tym internet i TV wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości dwukrotnego czynszu wynagrodzenie dla biura Lokalizacja zielona i spokojna okolica w bezpośrednim sąsiedztwie wejście do Parku Kościuszki i Katowickiego Parku Leśnego w pobliżu markety, sklepy spożywcze, apteki, place zabaw bezproblemowy dojazd do centrum miasta samochodem i komunikacją miejską We Speak English. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Klaudyna, tel: 518-389-185, biuro: 503-661-613, e-mail: biuro@truhome.eu - numer licencji biura: 20664. Zapewniamy obsługę kredytową przy zakupie nieruchomości.

2 pokoje, 61 m2, Katowice Brynów
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Katowice, Brynów

2 490 | 61 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 3788/TRH/MW

Na wynajem słoneczne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym Osiedlu Pastelowym w Katowicach. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze 2-piętrowego apartamentowca. Rozkład pomieszczeń Na przestrzeń o powierzchni 61 m2 składają się: przestronny salon otwarta, funkcjonalna kuchnia połączona z jadalnią sypialnia łazienka z prysznicem i WC przedpokój Informacje dodatkowe ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej do mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe - jedno naziemne, drugie w garażu podziemnym, dodatkowo płatne w kwocie 100 zł za miejsce Cena 2490 zł + 400 zł zaliczka na media + opcjonalnie 100 zł za jedno miejsce postojowe wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości 4500 zł wynagrodzenie dla biura w wysokości jednomiesięcznego czynszu netto + 23% VAT Lokalizacja Osiedle Pastelowe jest ogrodzone, ciche i doskonale zlokalizowane - w bliskiej odległości węzeł A4, komunikacja miejska. Bezproblemowy dojazd do centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Park Kościuszki oraz Galeria Libero. W okolicy znajdują się liczne sklepy oraz punkty usługowo-handlowe. We Speak English. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Klaudyna, tel: 503-661-613, biuro: 518-389-185. e-mail: biuro@truhome.eu, nr licencji pośrednika: 20664.

Wysoki standard, 2 miejsca postojowe, 2 łazienki
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Katowice, Śródmieście

6 500 | 83 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 3785/TRH/MW

Mamy przyjemność zaprezentować elegancki, w pełni wyposażony apartament zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w Katowicach. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze kameralnego apartamentowca. Rozkład pomieszczeń Na przestrzeń o powierzchni 83 m2 składają się: przestronny salon z wyjściem na balkon otwarta, jasna kuchnia jadalnia połączona z salonem trzy sypialnie dwie łazienki - z wanną i prysznicem przedpokój z zabudowaną szafą i komodą Informacje dodatkowe kuchnia wyposażona w sprzęt AGD wysokiej jakości marki Samsung: lodówka, zamrażarka, płyta indukcyjna, piekarnik i zmywarka, w łazience głównej znajduje się wanna oraz pralko-suszarka, w mniejszej łazience znajduje się prysznic, główna sypialnia oraz przedpokój wyposażone zostały w pojemne szafy zabudowane pod sufit, trzeci pokój pozostaje pusty w celu dowolnej aranżacji przez Najemcę, w salonie i w głównej sypialni wyposażone zostały telewizory z funkcją Smart ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, klimatyzacja zamknięte osiedle kameralnych 3 i 4-piętrowych apartamentowców, do mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym i komórka lokatorska Cena 6 500 zł + 500 zł za dwa miejsca postojowe i komórkę lokatorską + czynsz + opłaty za media wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości 10 000 zł wynagrodzenie dla biura w wysokości jednomiesięcznego czynszu Lokalizacja zielona i spokojna okolica w bezpośrednim sąsiedztwie wejście do Parku Kościuszki w pobliżu markety, sklepy spożywcze, apteki, place zabaw bezproblemowy dojazd do centrum miasta samochodem i komunikacją miejską We Speak English. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Klaudyna, tel: 518-389-185, biuro: 503-661-613, e-mail: biuro@truhome.eu - numer licencji biura: 20664. Zapewniamy obsługę kredytową przy zakupie nieruchomości.

Wysoki standard, miejsce postojowe, komórka
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Katowice, Koszutka

3 000 | 45 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 3783/TRH/MW

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Słoneczne Tarasy w Katowicach. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze apartamentowca. Rozkład pomieszczeń Na przestrzeń o powierzchni 45 m2 składają się: przestronny salon z wyjściem na balkon otwarta kuchnia w zabudowie jadalnia połączona z salonem sypialnia łazienka z prysznicem przedpokój z zabudowaną szafą Informacje dodatkowe mieszkanie dostępny od 15.01.2023 dla pierwszego Najemcy! wykończenie w wysokim standardzie ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska Cena 3 000 zł + 150 zł za komórkę lokatorską + opłaty za media miejsce postojowe w cenie! wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości 5 000 zł wynagrodzenie dla biura w wysokości jednomiesięcznego czynszu Lokalizacja zielona i spokojna okolica w bezpośrednim sąsiedztwie wejście do Parku Śląskiego w bliskim sąsiedztwie Silesia City Center w pobliżu markety, sklepy spożywcze, apteki, place zabaw bezproblemowy dojazd do centrum miasta samochodem i komunikacją miejską We Speak English. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Klaudyna, tel: 518-389-185, biuro: 503-661-613, e-mail: biuro@truhome.eu - numer licencji biura: 20664. Zapewniamy obsługę kredytową przy zakupie nieruchomości.

Wysoki standard, 2 łazienki, klimatyzacja, Brynów
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Katowice, Brynów

4 500 | 70 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3778/TRH/MW

Mamy przyjemność zaprezentować elegancki apartament zlokalizowany w Katowicach na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Nowy Brynów. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze apartamentowca z windą. Rozkład pomieszczeń: Na przestrzeń o powierzchni 70 m2 składają się: przestronny salon połączony z jadalnią, otwarta kuchnia, dwie sypialnie, dwie łazienki z wanną i prysznicem, przedpokój. Informacje dodatkowe: kuchnia wyposażona w sprzęt AGD wysokiej jakości: lodówka, zamrażarka, płyta indukcyjna, piekarnik i zmywarka, w łazience głównej znajduje się wanna oraz pralko-suszarka, w mniejszej łazience znajduje się prysznic, główna sypialnia oraz przedpokój wyposażone zostały w pojemne szafy zabudowane pod sufit, trzeci pokój pozostaje pusty w celu dowolnej aranżacji przez Najemcę, ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, klimatyzacja do mieszkania przynależą dwa balkony oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym. istnieje możliwość wynajęcia drugiego miejsca postojowego za dodatkową opłatą Opłaty miesięczne: 4 500 zł + 100 zł za jedno miejsce postojowe + czynsz + media według zużycia. Wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości 9000 zł. Wynagrodzenie dla biura w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Lokalizacja zielona i spokojna okolica w bezpośrednim sąsiedztwie wejście do Katowickiego Parku Leśnego na terenie osiedla znajdują się punkty usługowo handlowe, m.in. Żabka, klinika stomatologiczna 600m od Galerii Libero 400m od centrum przesiadkowego - linie trwamwajowe i autobusowe w pobliżu markety (Lidl, L`eclerc), sklepy spożywcze, apteki bezproblemowy dojazd do centrum miasta samochodem i komunikacją miejską We Speak English. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Klaudyna, tel: 518-389-185, biuro: 503-661-613, e-mail: biuro@truhome.eu - numer licencji biura: 20664. Zapewniamy obsługę kredytową przy zakupie nieruchomości.

Apartament z widokiem,2 miejsca postojowe,klimatyzacja
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Katowice, Śródmieście

4 500 | 68 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3776/TRH/MW

Na wynajem nowoczesny apartament zlokalizowany w Katowicach na prestiżowym osiedlu Pierwsza Dzielnica. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze apartamentowca z windą. Rozkład pomieszczeń: Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z jadalnią i otwartą kuchnią, dwóch sypialni, łazienki z wanną i WC oraz przedpokoju. Z każdego pokoju prowadzi wyjście na dwa, przestronne tarasy. Funkcjonalna kuchnia w zabudowie wyposażona została w sprzęt AGD wysokiej jakości: lodówka, zamrażarka, płyta indukcyjna, piekarnik, mikrofala i zmywarka. Łazienka wyposażona jest w wannę, prysznic, WC oraz pralkę. Główna sypialnia oraz przedpokój wyposażone zostały w pojemne szafy zabudowane pod sufit. Trzeci pokój pozostaje częściowo umeblowany w celu dowolnej aranżacji przez Najemcę. Mieszkanie jest bardzo słoneczne. Dane techniczne: Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. W mieszkaniu zainstalowana została klimatyzacja. Do mieszkania przynależą dwa tarasy - jeden skierowany na stronę zachodnią ze wspaniałym widokiem na strefę kultury i centrum miasta, drugi skierowany na chłodniejszą, północną stronę. Do mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 500 zł/miesiąc. Opłaty miesięczne: 4500 zł czynsz + 500 zł za dwa miejsca postojowe + 650 zł za opłaty związane z eksploatacją + media według zużycia. Wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości 10 000 zł. Prowizja dla biura w wysokości jednomiesięcznego czynszu + 23% VAT. Lokalizacja: Znakomity dojazd do Centrum Katowic, Chorzowa oraz autostrady A4, A1 i drogowej trasy średnicowej. Apartament zlokalizowany jest na prestiżowej inwestycji blisko centrum miasta, dając jednocześnie poczucie ciszy i spokoju. W sąsiedztwie Muzeum Śląskie, NOSPR, Międzynarodowe Centrum Kongresowe. Osiedle jest monitorowane, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu zamieszkania. Atutem inwestycji są lokale usługowe zlokalizowane na parterze budynków, m.in sklep, przedszkole i salon fryzjerski. Dodatkowo, do dyspozycji mieszkańców Pierwszej Dzielnicy jest Strefa Mieszkańca, która daje możliwość wspólnego spędzania czasu, sąsiedzkiej integracji lub odpoczynku w strefie relaksu - w zależności od upodobań. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Klaudyna, tel: 518-389-185, biuro: 503-661-613, e-mail: biuro@truhome.eu - numer licencji biura: 20664. Zapewniamy obsługę kredytową przy zakupie nieruchomości.

70m2, 3 pokoje, dwa balkony, Nowy Brynów
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Katowice, Brynów

4 500 | 70 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3772/TRH/MW

Na wynajem nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Katowicach na zamkniętym osiedlu Nowy Brynów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze budynku z windą. Nieruchomość dostępna od 1 lutego 2023. Rozkład pomieszczeń: Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z jadalnią i otwartą kuchnią, dwóch sypialni, dwóch łazienek z wanną i prysznicem oraz przedpokoju. Funkcjonalna kuchnia w zabudowie wyposażona została w sprzęt AGD wysokiej jakości: lodówka, zamrażarka, płyta indukcyjna, piekarnik i zmywarka. Łazienki są całkowicie wyposażone, w łazience głównej znajduje się wanna oraz pralko-suszarka. W mniejszej łazience znajduje się prysznic. Główna sypialnia oraz przedpokój wyposażone zostały w pojemne szafy zabudowane pod sufit. Trzeci pokój pozostaje pusty w celu dowolnej aranżacji przez Najemcę. Mieszkanie ze względu na południową ekspozycję jest bardzo słoneczne. Dane techniczne: Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. W mieszkaniu zainstalowana została klimatyzacja. Do mieszkania przynależą dwa balkony oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym. Opłaty miesięczne: 4500 zł + 300 zł opłaty administracyjne + media według zużycia. Wymagana kaucja zabezpieczająca. Wynagrodzenie dla biura w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Nieruchomość jest otoczona zielenią i doskonale zlokalizowana - szybki dojazd do miast ościennych oraz do centrum Katowic, zarówno samochodem jak i komunikacją miejską (pętla tramwajowa oddalona o 300 m). W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Katowicki Park Leśny, Centrum Handlowe Libero, supermarkety. We Speak English. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Klaudyna tel: 518-389-185 / Biuro, e-mail: biuro@truhome.eu, numer licencji biura: 20664.

Pierwsza dzielnica - nowoczesne studio.
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Katowice, Śródmieście

2 300 | 30 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 3759/TRH/MW

Na wynajem nowoczesne studio w doskonałej, prestiżowej lokalizacji na nowo wybudowanym osiedlu "Pierwsza dzielnica" obok Muzeum Śląskiego, mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze w nowoczesnym budynku. Składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym , łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Funkcjonalna kuchnia wyposażona została w niezbędne sprzęty AGD. Duże szafy w zabudowie pozwalają utrzymać porządek. Łazienka wyposażona została w prysznic, WC oraz pralkę. Dane techniczne: Do mieszkania przynależy balkon oraz duża komórka lokatorska o powierzchni 5m2 Ogrzewanie i Ciepła woda z sieci miejskiej. Mieszkanie jest całkowicie wyposażone. miejsce postojowe zlokalizowane na parkingu podziemnym Cena: 2300 zł/miesięcznie + 200zł miejsce postojowe + media według zużycia. Wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości 4000 zł. dodatkowo płatne wynagrodzenie biura nieruchomości. Mieszkanie wolne od zaraz Lokalizacja: Znakomity dojazd do Centrum Katowic, Chorzowa oraz autostrady A4, A1 i drogowej trasy średnicowej. Apartament zlokalizowany jest na prestiżowym inwestycji blisko centrum miasta, dając jednocześnie poczucie ciszy i spokoju. W sąsiedztwie Muzeum Śląskie, NOSPR, EMCek. Osiedle jest monitorowane, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu zamieszkania. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Agent odpowiedzialny za ofertę: Piotr, tel: 503-661-613, tel.: 518 389 185, e-mail: piotr.cyba@truhome.eu, nr licencji pośrednika: 20664.

Nie każdy Klient zainteresowany jest zakupem mieszkania. Spowodowane jest to wieloma powodami. Jednym z najczęstszych z nich są niewystarczające fundusze wynikające między innymi z braku zdolności kredytowej. Alternatywę w takim przypadku stanowi wynajem mieszkania. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani dzierżawą lokalu, zapraszamy do zapoznania się z ofertą, którą przygotowaliśmy. Dostępny jest w niej szeroki wybór mieszkań na wynajem w Katowicach. Dysponujemy zarówno gotowymi do wprowadzenia nieruchomościami, jak i powierzchniami, które można wyposażyć i urządzić według własnych upodobań. Warto jednocześnie zaznaczyć, że oprócz tradycyjnych mieszkań oferujemy także apartamenty na wynajem, które cechują się wysokim standardem wykończenia. W przypadku zainteresowania jakimkolwiek lokalem, prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat nieruchomości.

Dlaczego warto wynająć mieszkanie?

Zakup mieszkania, szczególnie nie finansując transakcji kredytem jest niezwykle komfortowym rozwiązaniem. Warto jednak wiedzieć, że dzierżawa lokalu wcale nie jest gorszym pomysłem. Dlaczego zatem warto wynająć mieszkanie? Jednym z najistotniejszych czynników jest mobilność. Brak własnej nieruchomości sprawia bowiem, że w niemal dowolnym momencie można zmienić miejsce zamieszkania. Zmiana pracy lub uczelni, nie będzie zatem stanowiła żadnego kłopotu. Oprócz tego, wynajmując mieszkanie nie trzeba przeprowadzać kosztownych remontów. Każda nieruchomość i elementy jej wyposażenia, wraz z upływem czasu ulegają zużyciu. Jeśli stan wnętrz nie będzie już satysfakcjonujący, w prosty sposób można zmienić lokal na taki, który został wyremontowany lub dopiero wykończony. Istotnym czynnikiem jest także możliwość usamodzielnienia się. Dotyczy to szczególnie osób młodych, które chcą spróbować przysłowiowego "życia na swoim". Zanim jednak zdecydują się Państwo na zakup własnego mieszkania, warto najpierw zdecydować się na jego wynajem.